Знищену росіянами сільгосптехніку привезли до пункту пропуску «Угринів»

Учасники Всеукраїнської Аграрної Ради привезли знищену російськими військами сільськогосподарську техніку до пункту пропуску «Угринів», що на державному кордоні України з Польщею.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

На відміну від польських фермерів, які блокують рух вантажівок, українські аграрії не вдаються до радикальних дій та хочуть показати сусідам, в яких умовах їм доводиться працювати вже третій рік поспіль.

«Ми вкотре хочемо нагадати полякам, що ми – не конкуренти, показати втрати та наслідки війни. Це вже другий пункт пропуску, до якого наші аграрії привезли розстріляну техніку. Наприкінці лютого ми розмістили техніку біля пункту пропуску «Краківець-Корчова». Сьогодні привезли до «Угриніва». Ці знищені сівалки, трактори, комбайни – з агропідприємств Херсонщини. Багато тамтешніх господарств досі знаходяться в окупації, інші – втратили свій бізнес. І поки наші польські колеги продовжують «вибивати» собі економічні преференції, блокуючи кордони, українські аграрії, які зазнали втрат, не можуть відновити свою господарську діяльність», – пояснює очільник ВАР Андрій Дикун.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *