За минулий тиждень 5 агропідприємств отримали 5,6 млн грн на розвиток садівництва

Понад 5,6 мільйонів гривень протягом тижня виплатили ще 5 агропідприємствам у рамках урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Загалом у цьому році 88 фермерств отримали державну допомогу на суму понад  327,2 млн гривень. З них 260,9 млн грн було направлено 75 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13-ти виплачено понад 66 млн гривень – на теплиці.

З початку дії програми виплачено 376,2 млн гривень 97 суб’єктам господарювання. Зокрема, 295,9 млн гривень отримали 82 господарства на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та понад 80 млн гривень – 15 підприємців на теплиці.

Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів – від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць – не менше 14 осіб на один гектар.

Контроль за реалізацією проєкту здійснює уповноважений банк протягом п’яти років для підприємців, які займаються садами, і трьох – теплицями.

Довідково. Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень». 

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *