ЕКА запустило з обласними адміністраціями програму підтримки експортерів

ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» (ЕКА) має намір розширити співпрацю з обласними адміністраціями для запровадження програм, на кшталт тієї, яка місяць тому стартувала в Чернівецькій області.

Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив голова правління ЕКА Руслан Гашев.

«Чернівецька обласна військова адміністрація розширила чинну програму підтримки бізнесу, додавши нову опцію. Тепер будь-який підприємець, який зареєстрований в регіоні, сплачує певний обсяг податків до бюджету і має більше 10 найманих працівників, може застрахувати або передекспортне фінансування, або інвестицію, інвестиційний кредит, гарантію тощо і отримати відшкодування від обласної влади», — розповів він. 

Руслан Гашев зазначив, що для цього потрібно звернутися до військової адміністрації, надавши договір страхування з ЕКА, а також підтвердити сплату страхової премії (це може бути платіжне доручення) і отримати відшкодування частини страхової виплати. 

«Якщо це, приміром, страхування інвестиційного проєкту, то йдеться про компенсацію бізнесові до 300 тис. грн, у випадку ж зі страхуванням договорів зовнішньої економічної діяльності або звичайного передекспортного фінансування — гарантії до 100 тис. грн», — уточнив очільник ЕКА.

Він підкреслив, що це справді важливий крок місцевої влади для підтримки українського експорту, стимулювання інвестицій конкретно у свій регіон і подальше стимулювання експорту.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *