У західних областях України свинина дешевша, ніж у центрі та на сході

Закупівельні ціни на ринку живця свиней у середині серпня втратили 1%.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

Зазначається, що торги попереднього тижня завершилися незначним зсувом цін на свинину живою масою. Так, під час попередніх торгів, минулої п’ятниці оператори скоригували котирування на 0,5-2 грн/кг у бік пониження. У західних областях пониження цін було помітнішим — середня позначка по регіону тяжіє до 81,5 грн/кг, тоді як у центрі та на сході ціни коливалися в межах 83-86 грн/кг, а їх зміна переважно обмежувалася 0,5 грн/кг.

«Представники м’ясопереробки у центрі та на сході пояснюють незначну зміну цін закупівлі обмеженістю пропозиції свиней забійних кондицій. Так, спостерігається нижча за звичні кондиції середня забійна маса тварин, та подекуди вимушені переносити частини товарних партій, що загалом зменшує сукупну пропозицію. На заході брак свинини живою масою наразі не такий гострий, проте закупівельники відзначають сезонне зменшення пропозиції.

Деякі переробники відзначають, що активність торгівлі наразі трохи слабша за бажану, що і посилює тиск на ціни як на охолоджені свинячі півтуші, так і на живець. Утім, більшість із них погоджується, що, незважаючи на регіональну розбіжність цін, торгівля йде відносно планово», — підсумували в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *