За першу половину серпня через дунайські порти України було експортовано 820 тис. тонн зернових

За перші 15 днів серпня через Дунайські порти було експортовано 820 тис. тонн зернових культур. Ставки фрахту залишились на рівні минулого тижня. Експорт морським транспортом через глибоководні порти України відсутній. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

За період з 1 по 15 серпня автомобільним транспортом було експортовано 75 тис. тонн зернових і олійних культур. Слід відзначити стабільний попит на самоскиди у напрямку Німеччини та Румунії у зв’язку з експортом ріпаку, що призвело до закріплення ставок на вищому рівні у порівнянні з минулим тижнем. В інших напрямках попит не надто значний на фоні низької торгової активності.

Ринкові ставки на внутрішні перевезення залізницею залишились без суттєвих змін через відсутність активних торгів у бік Дунайських портів. У напрямку порту Ізмаїл рухається більше 3 тис. вагонів із зерновими вантажами, при поточному темпі вивантаження 114 ваг/доба, загальний час очікування вивантаження складає близько 27 діб, що ще більше ускладнює торгову активність.

Підвищується кількість перевезень зернових українськими вагонами у напрямку західних «сухих портів» (близько 950 вагонів), водночас черги на залізничних пунктах пропуску на західному кордоні України практично відсутні.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *