Збирати яблука розпочали на 10 днів раніше, ніж минулого року

Цього тижня в Україні стартував сезон яблук нового врожаю – садівники розпочали збір врожаю майже на 10 днів раніше, ніж минулого сезону.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На сьогоднішній день закупівельні ціни на яблука нового врожаю формуються в межах 23-26 грн/кг, що в середньому в 2,3 рази дорожче, ніж на початку сезону минулого року. За словами ключових гравців ринку, початок сезону поставок місцевого яблука відразу ж негативно вплинув на продажі імпортного яблука, проте українські трейдери не поспішають знижувати ціни на імпортні фрукти. Своє рішення вони аргументують тим, що основну пропозицію на українському ринку яблук наразі, як і раніше, становить імпортна продукція. При цьому попит на яблука утримується на невисокому рівні, оскільки покупці найчастіше віддають перевагу сезонним фруктам та ягодам.

Більше масово вийти на ринок українські виробники яблук планують уже з наступного тижня. Що стосується цін на ці фрукти, то, за словами самих садівників, ціна знижуватиметься в міру збільшення пропозиції місцевого яблука. При цьому негативний ціновий тренд буде притаманний не лише сегменту місцевої продукції, а й може знизитися ціна і на імпортні яблука.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *