Завдяки морському коридору Україна в грудні відвантажила рекордну кількість агропродукції водним транспортом

Темпи експорту автотранспортом впали на початку січня, головним чином через майже відсутній експорт у перші три дні місяця. Станом на 08 січня було вивезено на експорт автотранспортом 25 тис. тонн сільськогосподарської продукції, у порівнянні з 102 тис. тонн у листопаді та 139 тис. тонн у жовтні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Пропускна здатність поступово відновлюється по всьому кордону, за винятком польського, де темпи залишаються дуже низькими. Перевізники повідомляють, що пропуск через польський кордон відбувається лише по декілька автівок на годину. Повна блокада ще не була знята.

Агроекспорт залізничним транспортом через західні кордони України в січні склав 370 вагонів на добу. Загальний місячний експорт залізничним транспортом через західні кордони в грудні становив 839 тис. тонн.

Ставки фрахту внутрішнього залізничного перевезення по Україні знизилися в січні через зменшення попиту та збільшення пропозиції вагонів для перевезення перевізниками.

Завдяки роботі ВМС ЗСУ, яка забезпечила функціонування українського морського коридору, Україна відвантажила рекордну кількість агропродукції водним транспортом у грудні – 6,1 млн тонн з лютого 2022 року. Через порти Дунаю було відвантажено 1,3 мільйона тонн, а через порти Великої Одеси – 4,8 млн. тонн.

Ставки фрахту залишаються на стабільному рівні в порівнянні з груднем. Цьому сприяє стабільний попит та незмінне функціонування українського морського коридору в Чорному морі.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *