Запущено третю хвилю проєкту SEED для агросфери: набір учасників відкритий до 31 січня

Глобальний договір ООН в Україні розпочав третю хвилю освітнього проєкту SEED, спрямованого на підтримку мікро- та малих бізнесів в агросфері. За сприяння PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation, учасники проєкту матимуть можливість розвивати свої бізнес-ідеї за чотирма принципами: Sustainable (сталість), Empowering (розширення можливостей), Ethic (етика), Diverse (різноманіття).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на globalcompact.

Компанії, які вже мають агросферний мікро- або мікробізнес, або ті, хто має ідею для бізнесу в цій галузі, запрошуються подавати заявки до 31 січня 2024 року. Учасникам обіцяють безкоштовне онлайн-навчання з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу та інших аспектів бізнесу, лекції від експертів та можливість спілкування з колегами з усієї країни.

Проєкт SEED 3.0 розгортається у кілька етапів:

 • Заявки приймаються до 31 січня 2024 року.
 • Навчання від середини лютого до кінця травня (онлайн формат).
 • Нетворкінг та відвідування господарств переможців у червні.
 • Менторські сесії в липні-серпні.
 • Півфінал у вересні.
 • Підсумкова подія з визначенням переможців та видачею грантів у вересні. Під час події буде обрано 10 переможців проєкту, які отримають гранти. Сума кожного гранту складає 100 тисяч гривень.
 • До участі запрошуються підприємці з агросфери та суміжних галузей, які вже мають свій бізнес або готові реалізувати ідею з нуля. Вік учасників – 18+. Подати заявку можна, заповнивши анкету та додаючи презентацію бізнес-ідеї.

  Деякі з попередніх учасників SEED вже змогли втілити свої ідеї та розвинути свій бізнес в агросфері. Багато з них поділилися своїми досвідом про те, як їм вдалося пристосуватися під впливом російської агресії в Україні та розпочати свій бізнес з нуля.

  Джерело: propozitsiya.com

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *