У «Контінентал» стартував збір картоплі

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Контінентал Фармерз Груп».

Попередні прогнози врожайності позитивні: за результатами відбору проб, обсяг урожаю чипсової та насіннєвої картоплі вже досягнув планових показників. Серед продовольчої картоплі основним є пізній сорт «Мелоді», що тепер активно нарощує врожай, – тут очікування стосовно виконання плану також оптимістичні.

«Незважаючи на те, що затяжна холодна весна призвела до трохи пізнішої посадки, достатня кількість опадів у червні-липні сприяла швидкому росту та розвитку рослин, закладці необхідної кількості бульб і їх наростанню. Тому вважаємо цей сезон достатньо продуктивним для картоплі. Нині роботи проводимо в ранкові й вечірні періоди, щоб нівелювати вплив спекотної погоди. Прогнозовані терміни збору – до третьої декади жовтня», – зазначає операційний директор «Контінентал» Костянтин Шитюк.

Паралельно зі збором триває підготовка потужностей для зберігання культури. Місткість картоплесховищ сягає 106,2 тис. тонн. У Компанії зазначають, що складів удосталь, аби закласти очікуваний врожай. Частина з них уже готова до приймання перших партій, у решті – роботи з підготовки на завершальному етапі.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *