У 2023 році Група АГРОТРЕЙД експортувала зерно у 13 країн світу

Найбільшими покупцями агропродукції компанії стали Єгипет, Туніс, Туреччина та Іспанія. Також Група постачала зерно до Італії, В’єтнаму, Греції, Угорщини, Румунії, Латвії, Кіпру, Болгарії та Австрії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Минулого року ми працювали переважно зі звичними для нас країнами призначення, крім Тунісу, у який вперше експортували великі партії кукурудзи — майже 56 тисяч тонн. У такий спосіб ця держава відразу посіла друге місце у структурі нашої зовнішньої торгівлі. Загалом найбільші обсяги зерна у компанії придбав Єгипет — понад 35 тисяч тонн кукурудзи та більш ніж 25 тисяч тонн сої. Вже традиційно великі обсяги агропродукції ми поставили до Туреччини та Іспанії. Наші південні сусіди купували сою та кукурудзу, а іспанці — пшеницю. Натомість найменші обсяги товарів надійшли до Австрії — 320 тонн сої», — говорить директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Андрій Бут.

Нагадаємо, у 2023 році компанія поставила на світовий ринок майже 350 тисяч тонн зерна. З них частка власної агропродукції склала 35% або 116 тис. тонн, а сторонніх виробників – 65% або 230 тис. тонн.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *