У 2023 році Група АГРОТРЕЙД експортувала майже 350 тисяч тонн зерна

Частка власної агропродукції компанії склала 35% або 116 тис. тонн, а сторонніх виробників – 65% або 230 тис. тонн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Глибокою водою» на світовий ринок поставлено 214 тис. тонн зерна, Дунаєм – 108 тис. тонн, а наземним транспортом – 24 тис. тонн.

«Попри те, що логістика через нестабільність і високі ціни торік була постійною проблемою, нам вдалося налагодити шляхи, що дозволяють торгувати з різних точок – коли чорноморські порти стали недоступними, ми почали експортувати Дунаєм. А відкриття нового «зернового коридору» суттєво спростило роботу. Ми почали його використовувати одними з перших в державі. Наразі він працює чудово – все прогнозовано і відсутні черги. Це стало можливим завдяки нашим військовим. Загалом «зерновим коридором 2.0» ми вже відвантажили 4 кораблі або 66 тис. тонн продукції. Суттєвим досягненням минулого року також став повний продаж власного врожаю 2022 року та нарощення торгових об’ємів. Зокрема, нам вдалося у стислі терміни експортувати Дунаєм рекордні для компанії обсяги озимого ріпаку – понад 30 тис. тонн», – говорить директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Андрій Бут.

Крім озимого ріпаку, серед продукції компанії найбільшим попитом на світовому ринку торік користувалися кукурудза, соя та пшениця.

Щодо планів на майбутнє, то протягом поточного маркетингового року у Групі АГРОТРЕЙД розраховують повністю експортувати власний врожай 2023 року, а також не збавляти темпів торгівлі.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *