Рейдерське захоплення Красногірського олійного заводу: учасникам оголосили підозру

У справі про рейдерське захоплення агропідприємства на Черкащині оголосили підозру п’ятьом учасникам. Йдеться про підроблення документів та спроба захопити товариство з обмеженою відповідальністю «Красногірський олійний завод».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

Правоохоронці зʼясували, що схему організував 62-річний черкащанин, розповіла речниця Головного управління поліції Черкащини Зоя Вовк.

«П’ятьом членам злочинної організації, які здійснили захоплення сільськогосподарського підприємства на Черкащині інкриміновано протидію законній господарській діяльності, протиправне заволодіння майном підприємства, створення та участь у злочинній організації,  зловживання повноваженнями осіб, які надають публічні послуги», – пояснила речниця обласної прокуратури Богдана Кулик.

За даними слідства, 62-річний житель Черкащини організував злочинну спільноту та залучив до неї чотирьох спільників.

«Щоб реалізувати схему рейдерського захоплення приватного підприємства організатор розподілив між усіма функції. Члени угруповання розробили план та фіктивні документи й після таких маніпуляцій заволоділи майновими правами підприємства та частками його засновників», – додала Зоя Вовк.

Як розповіла речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик, наразі підприємство, вартістю понад 160 мільйонів гривень повернули його законному власнику

Нагадаємо, що у березні на Черкащині мала місце спроба рейдерського захоплення одного із підприємств. Як повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, йдеться про ТОВ «Красногірський олійний завод». 17 березня поліція отримала виклик про те, що невідомі озброєні люди зачинили працівників підприємства в адміністративній будівлі.

«Нині встановлено, що людей було 12, були без зброї. Був проведений поверхневий огляд людей, оглянули автомобілі. Зброї виявлено не було. Також не було зафіксовано порушень громадського порядку. Люди, які прибули, пред’явили документи про те, що призначений новий керівник підприємства та новий власник. У спілкуванні з працівниками підприємства було встановлено, що вони заперечують те, що будь-хто змінював керівника та власника, печатка знаходиться на підприємстві. Усі виробничі процеси відбуваються. Зборів аукціонерів з приводу зміни власника не відбувалось, у зв’язку з цим було зареєстровано кримінальне провадження за фактом підроблення документів», – додав керівник поліції області В’ячеслав Гурін.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *