Премія за продовольчу пшеницю на світовому ринку поступово знижується

Наближення нового врожаю пшениці змушує світовий ринок коригувати цінові різниці між продовольчою та фуражною пшеницею. Премія за продовольчу пшеницю поступово знижується, а ціна фуражної пшениці втрачає свою преміальність відносно ціни на кукурудзу. Новий врожай продовольчої пшениці з вмістом білка 11% торгується на італійському ринку на рівні 200-205€ доставлено до Північної Італії або на рівні на 10-15€/т вище ціни кукурудзи.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Покупці на ринку кукурудзи поділилися на два табори. Трейдери, яким потрібно закривати найближчі позиції з поставкою в порт до 15 днів, купували кукурудзу в межах 140-145$. У свою чергу, більш дальні позиції поставки на березень-квітень торгувалися в межах 135-140$ доставлено в порт.

Зниження цін в морських портах та зниження вартості фрахту Європою повернуло паритет між цінами західного кордону та портовими цінами. Покупці на західному кордоні купували кукурудзу на рівнях 120€ або 130$ до перевалки в європейські поїзди. Зниження світових цін на кукурудзу супроводжується стрімкими темпами посіву кукурудзи та сприятливими прогнозами погоди в Бразилії.

Ціни на соняшник не змогли утриматись на внутрішньому ринку України і знизились за минулий тиждень на 10-20$ за тонну. Збут соняшнику в напрямку ринку Болгарії набирає активності, де ціни не змінились відносно минулого тижня, а за деякими напрямками навіть підвищились. Спостерігається низький рівень покриття переробних потужностей сировиною на ринку Болгарії.

Ціни на сою залишилися без змін відносно минулого тижня на всіх напрямках. Відчувається, що ринок дрейфує по «ціновому дні».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *