Польські перевізники заблокують ще один пункт пропуску

Після того, як фермери припинили протест і розблокували рух на пункті пропуску «Медика-Шегині», його хочуть заблокувати перевізники. Про майбутній страйк розповів організатор Рафал Меклер у соціальній мережі X.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на meta.

За його словами, державний кордон між Польщею та Україною планують перекрити з 15 січня 2024 року. Протест анонсовано на 9 ранку.

Меклер стверджує, що він триватиме до 15 березня. Тобто, до цього періоду кордон у пункті пропуску «Медика-Шегині» може стати недоступним для проїзду, хоча на ньому й так очікують в черзі близько 1000 вантажівок.

Він також опублікував документ, у якому зазначено ідею протесту – привернути увагу уряду Польщі до того, в якому становищі опинилися компанії та співробітники транспортної сфери.

Мітингувальники хочуть, щоб влада організувала окрему чергу для вантажних автомобілів, які їдуть порожніми. Також вони просять встановити граничну планку дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ).

Без такого документа перевізники не мають право вільно перевозити вантажі країнами Євросоюзу. Протестувальники хочуть, щоб у компаній з капіталом поза ЄС вилучили ліцензії на діяльність і заборонили їм реєструвати їх у майбутньому.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *