На Черкащині проводять агрохімічну паспортизацію сільськогосподарських земель

На Черкащині триває агрохімічна паспортизація земель сільськогосподарського призначення, повідомили у департаменті агропромислового розвитку Черкаської ОВА. Проблема охорони та раціонального використання земельних ресурсів і насамперед земель сільськогосподарського призначення в умовах воєнного стану є вкрай важливою, зазначили у департаменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на suspilne.media.

«Черкаська філія ДУ «Держгрунтохорона» станом на початок червня 2023 року обстежила 8 730 гектарів земель сільськогосподарського призначення. Наразі роботи з агрохімічної паспортизації тривають. Цього року їх здійснюють у Звенигородському та Уманському районах, відповідно до плану, затвердженому у 2014 році», – йдеться у повідомленні.

Згідно із законодавством, агрохімічна паспортизація орних земель здійснюється через кожні 5 років, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень – через кожні 5-10 років.

Сільськогосподарські підприємства, які не проводять агрохімічну паспортизацію земель у визначені терміни, порушують законодавство України в питаннях охорони земель та збереження родючості ґрунтів, додали в управлінні.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *