Молдова запровадила ліцензування імпорту агропродукції

Комісія із надзвичайних ситуацій Республіки Молдова запровадила систему ліцензування імпорту деяких зернових і олійних культур з 27 грудня, повідомила пресслужба Міністерства сільського господарства Молдови. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Протягом наступних трьох місяців імпорт пшениці, кукурудзи та насіння соняшнику в Молдову буде здійснюватися за ліцензіями. Заявки на отримання дозволів на імпорт розглядатиме комісія, що складається з представників Міністерства сільського господарства і харчової промисловості, Міністерства економічного розвитку і цифровізації, Національного управління з безпеки харчових продуктів і представників професійних організацій.

«Цей захід було вжито для стабілізації цін на зерно та захисту місцевих виробників. Таким чином, створюється можливість для вітчизняних виробників реалізувати свій урожай, який зберігається, і отримати конкурентні переваги», – пояснюється у повідомленні.

Крім того, ліцензію на імпорт можуть отримати тільки юридичні та фізичні особи, які займаються виробництвом жирів і олій, рослинних олій і жирів, продуктів перемолу, препаратів для годівлі сільськогосподарських тварин та племінних тварин.

«До заяви про видачу ліцензії на імпорт необхідно додавати документи, що підтверджують необхідність поповнення запасів вказаних культур», – додали в міністерстві.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *