Уряд змінив порядок надання підтримки за програмою 5-7-9%

Уряд 27 грудня 2023 року прийняв постанову про внесення змін до порядків, які регулюють надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва.

Як говориться у повідомленні Міністерства фінансів, йдеться про постанову КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою КМУ від 24 січня 2020 р. № 28». 

Так, удосконалено порядки, відповідно до яких здійснюється реалізація програм «Доступні кредити 5-7-9%», «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» та «Доступний факторинг». Передусім знято обмеження в отриманні державної підтримки для підприємців:

  • які перереєструвалися на підконтрольну територію України, але не мають змоги релокації бізнесу, проте своєчасно виконують зобов’язання за кредитними договорами та сплачують податки, збори і обов’язкові платежі до держбюджету України;
  • які зареєстровані, зокрема, на територіях Херсонської (включно з м. Херсон), Миколаївської та Дніпропетровської областей, для яких вже визначена дата завершення бойових дій та тимчасової окупації, але дата ще не внесена до Переліку територій активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

Крім того, з метою виконання домовленостей з МВФ передбачено сфокусувати програму «5-7-9%» винятково на мікро, малих та середніх підприємствах.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *