Львівщина надає субсидії виробникам органічної продукції

Виробники органічної продукції Львівської області можуть отримати з обласного бюджету фінансову підтримку у вигляді субсидії на одиницю оброблюваних угідь, яка передбачена Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Львівщина – єдина серед регіонів України затвердила програму підтримки місцевих виробників органічної продукції. На регіональному рівні у поточному році з обласного бюджету виділено 1 млн гривень на підтримку наших операторів органічного виробництва», – прокоментувала Тетяна Гетьман, директорка департаменту.

За умовами програми отримати фінансову підтримку можуть суб’єкти підприємництва,  що провадять виробничу діяльність у сфері органічного виробництва, підтверджену відповідними сертифікатами, які видані сертифікаційними органами-резидентами України у 2023 році.

Фінансова підтримка надається на одиницю оброблюваних угідь з розрахунку 5 000 грн на 1 гектар посіву та/або насаджень органічних сільськогосподарських культур, але не більше 150 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *