Фермери Британії протестуватимуть у Лондоні проти неякісних продуктів

Фермери Великої Британії 25 березня влаштують акцію у центрі Лондона на знак протесту проти імпорту неякісних харчових продуктів. Щонайменше 50 тракторів, як очікується, прибудуть до будівлі парламенту у Вестмінстері.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukragroconsult.

«Британські фермери, які планують провести акцію протесту в Лондоні, хочуть, щоб про них думали політики напередодні наступних загальних виборів», — заявила засновниця організації «Врятуймо британське фермерство» Ліз Вебстер.

Фермери також вимагають від уряду забезпечити більш точне маркування харчів та вжити заходів для покращення продовольчої безпеки країни.

Також, за словами Вебстер, у мітингу візьмуть участь великі виробники м’яких фруктів, що свідчить про  занепокоєння всіх фермерів, а не лише малих.

Зазначається, що протягом останніх тижнів протести фермерів відбулися в інших містах Великої Британії, зокрема в Кардіффі, Кентербері та Дуврі.

«Ми гарантуємо, що британське сільське господарство буде в центрі британської торгівлі, ставлячи сільське господарство на перше місце в будь-яких угодах, які ми обговорюємо», — заявив британський уряд у відповідь на регіональні протести минулого місяця.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *