Волинь знову підтопило: у двох районах не можуть розпочати польові роботи

Через підтоплення полів у Камінь-Каширському та Ковельському районах фермери не можуть вчасно розпочати посівні роботи, розповів начальник обласного управління агропромислового розвитку Волинської області Юрій Юрченко. Попри це, каже посадовець, на Волині уже встигли посіяли понад 2 тисячі гектарів ярих зернових, зокрема, пшеницю, ячмінь та овес.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

Зі слів Юрія Юрченка, сільськогосподарські угіддя цієї весни топить менше, ніж торік. Наразі під водою залишаються трохи більше 9 тисяч гектарів.

«Після спаду води ті ділянки також будуть засіяні, — зазначив начальник обласного управління агропромислового розвитку. — Проведено підживлення осінніх зернових, озимих зернових і ріпаку».

Юрій Юрченко додав, що в області прогнозується зменшення посівів кукурудзи. Натомість її місце на полях займе соя і цукровий буряк.

За даними обласного управління агропромислового розвитку, станом на березень на Волині є 600 фермерських господарств, 52 тисячі особистих селянських господарств і більше сотні великих сільських господарств.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *