ФДМУ продає Лохвицький спиртовий комбінат

Фонд державного майна України оголосив аукціон з приватизації ЄМК ДП «Лохвицький спиртовий комбінат», що на Полтавщині.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ФДМУ.

Торги  відбудуться у систему Prozorro.Продажі 6 березня, цінові пропозиції приймаються до 5 березня. Стартова ціна лота — 11,33 млн грн.

Лохвицький спиртовий комбінат — підприємство харчової промисловості у місті Заводське. Гігант, який комплексно переробляв цукровмісну мелясу на спирт, дріжджі, діоксид вуглецю. Актив має перспективне місце розташування з вдалою транспортною розв’язкою, великі виробничі потужності та загальну площу нерухомості. Також у підприємства є обладнання та транспорт.

Об’єкт підійде для багатьох категорій інвесторів, оскільки виробництво підлягає відновленню. Також на базі ДП можна створити переробне підприємство або релокувати бізнес з тимчасово окупованих територій. 

До складу єдиного майнового комплексу входять 107 зареєстрованих одиниць нерухомого майна (виробничі, складські, адміністративні будівлі та споруди тощо). Також є 32 одиниці інженерних споруд. Загальна площа об’єктів нерухомості становить 28,6 м², всі активи розташовані на Полтавщині у Миргородському районі. Також у підприємства є 21 одиниця транспорту і спецтехніки, зокрема вантажні автомобілі, трактори, причеп та тепловоз. 

Загальна площа п’яти земельних ділянок під комплексом становить 19,7179 га.

Довідково. ЄМК ДП «Лохвицький спиртовий комбінат» має давню історію оскільки ще у 1934 році був уже введений в експлуатацію. У 1937 році — перетворений у спиртовий комбінат. У радянські часи комбінат входив у число найбільших промислових підприємств міста, на балансі перебували об’єкти соціальної інфраструктури та будинки. Після проголошення незалежності України спирткомбінат став найбільшим підприємством спиртової промисловості на теренах України.

У січні 2000 року Кабінет Міністрів України дозволив заводу виробництво компонентів для моторного палива, а у липні того ж року була затверджена державна програма «Этанол», котра передбачала розширення використання етилового спирту у якості енергоносія, разом з іншими державними спиртзаводами комбінат був включений у перелік виконавців цієї програми.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *