Аналітики прогнозують подальше зростання цін на огірки

Аналітики прогнозують подальше зростання цін на огірки

Ціни на тепличний огірок в Україні продовжують стрімко зростати. Позитивний ціновий тренд, що триває в даному сегменті, пов’язаний з подальшим скороченням пропозиції місцевого огірка на тлі стабільного попиту з боку як оптових компаній, так і роздрібних мереж.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

За даними щоденного моніторингу проекту, на сьогодні більшість стаціонарних тепличних комбінатів України вже заявили про фактичне завершення сезону реалізації огірка поточного обороту. На даний момент продажі ведуть лише поодинокі господарства, при цьому якість пропонованої продукції найчастіше залишає бажати кращого.

А ціна на цю продукцію на українському ринку продовжує стрімко зростати через досить високий попит. Сьогодні виробники готові відвантажувати тепличні огірки по 70-85 грн/кг, що в середньому на 14% дорожче ніж тижнем раніше.

Варто зазначити, що ті виробники, які ще ведуть реалізацію огірка, планують повністю завершити сезон реалізації максимум за 2 тижні, через що експерти проекту впевнені, що тенденція зростання цін на тепличний огірок в Україні збережеться і надалі. При цьому українським тепличним комбінатам вже вдається відвантажувати огірок в середньому на 10% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *