Названо основні переваги сівалки BEDNAR, що стали причиною високого попиту на агрегат

Аграрії в різних регіонах України отримують кращий результат, використовуючи пневматичні сівалки OMEGA від BEDNAR. Опитування показало, що користувачі оцінили 5 основних переваг сівалки, які стали причиною високого попиту на агрегат.

Про це повідомляють у компанії «Тайтен Машинері Україна». 

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Підходить як для традиційної, так і для мінімальної технології обробітку ґрунту. Перевагою сівалки OMEGA є здатність одночасно закладати добрива в рядок та у міжряддя — жоден інший виробник не пропонує такої опції. Надзвичайно зручною є можливість підготовки ґрунту до посіву за один прохід, що значно економить час та зменшує експлуатаційні витрати. Широка варіативність додаткового обладнання дозволяє адаптувати сівалку під роботу в будь-яких ґрунтово-кліматичних умовах. Аграрії особливо відзначають наявність такого переднього обладнання як шинний коток FRONT PACK та гідравлічна вирівнююча планка CRUSH BAR. Опціонально також на сівалку можна встановити висівний апарат ALFA DRILL, що розширює її можливості.

ТОЧНІСТЬ. Дводискові сошники з паралелограмною підвіскою відмінно копіюють рельєф та забезпечують задану глибину. Маневреність та копіювання рельєфу дозволяють успішно засіяти як ділянки зі складним рельєфом, так і великі поля. Х-подібне розташування дисків забезпечує точне слідування сівалки за трактором і виключає можливість бічного зсуву. Бункер сівалки працює під надлишковим тиском, що дозволяє працювати з будь-якими нормами та підвищує точність висіву.

НАДІЙНІСТЬ. Продумана міцна рама забезпечує ще більш досконалу обробку та посів. Всі елементи агрегату розроблені так, щоб забезпечити надійну роботу сівалки, а також прохідність ґрунту та рослинних решток, а саме: переднє обладнання, система кріплення дисків (по 2 диски на одній стійці), агресивні А-диски, задній шинний коток у шаховому порядку тощо.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ. Повністю сумісна з протоколом ISOBUS, може працювати як з терміналом трактора, так і з власним. Легко налаштовується і регулюється. Швидке, зручне та просте калібрування, що займає мінімальну кількість часу. 

ВАРТІСТЬ. Ця комбінація передових технологій є відчутно доступнішою за своїх конкурентів, тому багато українських аграріїв, оцінивши вагомі переваги та максимально зручне користування сівалкою, обирають OMEGA від BEDNAR. Підсилюйте парк своєї техніки новою сівалкою OMEGA, яка доступна до замовлення через дилерські центри Тайтен Машинері Україна.

Замовляйте демопоказ, щоб на власні очі переконатися в якості роботи сівалки та оцінити її вагомі переваги. Звертайтеся за номером 0 800 50 8080 або до торгового представника «Тайтен Машинері Україна» у вашому регіоні. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *