Компенсація за сільгосптехніку: у переліку майже 8 тисяч найменувань

Міністерство економіки України оновило перелік сільгосптехніки, за купівлю якої аграрії можуть отримати 25% компенсації вартості.

Як говориться у повідомленні міністерства, до оновленого переліку включено продукцію ще 24 українських виробників. 

Тепер доступно 7880 номенклатурних позицій техніки та обладнання від 86 українських виробників.

Серед доданих до оновленого переліку вітчизняної сільгосптехніки та обладнання, вартість яких частково компенсується коштом бюджету, зокрема такі позиції: трактори, тракторні причепи, жниварки, ґрунтообробна техніка та обладнання (плуги, борони, глибокорозпушувачі, борони-лущильники, культиватори для суцільного поверхневого обробітку ґрунту), посівні та ґрунтообробні комплекси, насіннєві бункери та накопичувачі-перевантажувачі зерна, обладнання для сушіння зерна, машини для очищення, сортування, калібрування насіння, зернових та бобових культур, навантажувачі зерна та зернометальники, гвинтові конвеєри, норії, машини для внесення мінеральних добрив, обприскувачі для хімічного захисту сільськогосподарських культур,  причепи та бункери для перевезення зерна, техніка та обладнання для птахівництва, обладнання для утримання свиней, ВРХ та телят, зважувальне обладнання.

«Мірою надходження та розгляду нових заявок від виробників техніки та обладнання перелік буде оновлюватися. Щоб бути включеним до переліку, виробник має подати заявку та документи до неї до Мінекономіки. Заявки про включення техніки до переліку в поточному бюджетному періоді подаються до 31 жовтня», — зазначили у міністерстві. 

Щоб отримати 25% компенсації вартості придбаної техніки чи обладнання, агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи. На сьогодні в програмі бере участь 31 банк. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *