Малі фермери отримають від ФАО насіння на осінь: стартував прийом заявок

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки урядів Японії та Норвегії реалізує програму підтримки малих фермерів під час осінньої посівної кампанії 2023 року.

Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 20 липня 2023 року, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

«Програма реалізується в дев’яти найбільш постраждалих від війни областях України, а саме в Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській. У межах програми кожен відібраний фермер отримає 2 т насіння озимих культур, достатніх для засіву 10 га землі. Заявники можуть обрати одну з двох озимих культур: пшеницю або ячмінь», — говориться у повідомленні. 

У програмі можуть брати участь лише фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які здійснюють свою діяльність у вищезазначених областях та володіють або орендують сільськогосподарські угіддя площею від 5 до 100 га.

«Зверніть увагу, що участь у цій програмі залежить від своєчасного фінансування з боку партнерів та доступності насіння від місцевих постачальників. Подання заявки за цією програмою не гарантує, що допомога буде надана», — зауважили у міністерстві.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *