Аграрії Вінниччини вирощуватимуть цукрове сорго та овочі борщового набору

Щоб прогодувати свій регіон, країну, та ще й експортувати за кордон, вінницькі аграрії ретельно продумують майбутню сівозміну. Одна з нішевих культур — сорго — нині у пріоритеті. Нут, коріандр, пшениця, соняшник, кукурудза, ріпак також вирощуватимуть на полях області.

Про це розповіли учасники агрокластеру «Агровін», повідомляє телеканал «Віта».

«Вінниччина зараз стала тим регіоном, який отримав настільки комфортні погодні умови, що тут можна вирощувати практично все. Вирощуватимемо томати, адже ми взагалі втратили цей ринок. Також у нас розпочали вирощувати кавуни, достатньо багато баштанних буде закладено цього року. Вирощуватимемо весь спектр овочів борщового набору», — зазначає керівник агрокластеру «Агровін» Сергій Гуцол.

За словами голови Вінницької облради Вячеслава Соколовського, сьогодні реалізація агропродукції бажає кращого, сільгоспвиробники страждають від зруйнованих логістичних маршрутів, низьких цін на вирощену продукцію, брак коштів. Але він додає, що за рік роботи аграрії Вінниччини гідно пройшли  всі виклики.

«Аби, попри виклики війни, забезпечити продовольчий фронт, фермери обєдналися в агрокластер «Агровін». Сьогодні відпрацьовуються ексклюзивні цінові пропозиції та умови для учасників агрокластеру», — зазначає Вячеслав Соколовський.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *