У ДАР цього тижня стартує прийом заявок за трьома напрямами держпідтримки

Прийом заявок від сільгоспвиробників на одержання коштів за трьома напрямами держпідтримки стартує цього тижня у Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.

25 червня 2024 року о 10:00 в ДАР розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

27 червня з 10:00 в ДАР можна буде подати заявку на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець:

  • спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності), передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.
  • спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів, у розмірі 2 тис. грн на одну голову.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей, окрім тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій.

«Під час реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики», — уточнили у відомстві. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *