Погоджено перші гранти на розвиток садівництва

Міністерство аграрної політики та продовольства України видало перші чотири накази про надання гранту для закладки садів та ягідників на загальну суму 16,8 млн грн.

Про це говориться у повідомленні Мінагрополітики. 

Так, гранти отримають ТОВ «Бонелет» (Одеська обл.), ТОВ «Сад Переяслава» (Київська обл.), ТОВ «Органік Захід-груп» (Львівська обл.), ФГ «Житні лани» (Івано-Франківська обл.).

«За останній місяць «Ощадбанк» опрацював заявки від 61-го агропідприємства і в результаті передав на розгляд Мінагрополітики 40 із них: 33 — на розвиток садівництва, 7 — теплиць. Робочі групи міністерства вже опрацювали 23 заявки і за чотирма вищезгаданими погодили надання гранту. Наразі на розгляді перебуває ще 1 заявка на отримання гранту для створення або розвитку тепличного господарства та 16 — на закладку саду», — уточнили в міністерстві. 

Як розповів міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, гранти для теплиць дозволяють агропідприємцям залучити до 7 млн грн, під закладку садів — до 10 млн грн. А загалом на програму держава виділить 16 млрд грн.

За умовами кожної з програм учасник зобов’язується вести діяльність не менше 5 років, сплачувати податки до бюджету, а також створити визначену кількість робочих місць.

Вичерпна інформація з умовами та правилами подання заявки для отримання гранту на сад, на теплиці.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *