Кіровоградщина виділила на розвиток агросектору 100 млн грн

На Кіровоградщині ухвалили програму розвитку АПК області на п’ять років. Загальний обсяг фінансових ресурсів складає близько 100 млн грн.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Відзначається, що депутати під час засідання ХХ сесії ухвалили раніше оприлюднену Програму розвитку агропромислового комплексу Кіровоградської області на 2024-2028 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, складає понад 100 млн грн, з них 46,6 млн грн — кошти обласного бюджету, понад 54 млн грн — місцевих бюджетів.

Серед пріоритетних завдань та заходів у програмі серед інших визначили: підтримку інвестиційної діяльності шляхом участі у виставкових заходах та поширення передового досвіду аграрних підприємств сільськогосподарської галузі області, розвиток органічного виробництва, сприяння розвитку сільського зеленого та еногастрономічного туризму на сільських територіях, підтримку впровадження національних та регіональних цифрових проєктів.

У програмі зазначається, що на Кіровоградщині в агропромисловому комплексі області функціонує понад 3,4 тис. сільськогосподарських підприємств, з них 2,6 тис. — економічно активних фермерських господарств, 116,8 тис. одноосібних селянських господарств та близько 140 підприємств харчової промисловості.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *