Фермери чотирьох областей можуть отримати $40 тис. на розвиток

Власники малих та середніх фермерських підприємств Київської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги, яку надає міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps.

Як говориться у повідомленні організації, після оголошення програми у квітні 2023 року Mercy Corps розширила її для малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які залучають або планують залучати до своєї бізнес-моделі сільські домогосподарства або дрібних фермерів. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить $40 тис. у гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України. 

Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті.

Вищезазначена допомога є доповненням до розпочатої у квітні цього року програми для дрібних фермерів та домогосподарств, зареєстрованих як ВПО, а також місцевих дрібних фермерів у цих регіонах, чия діяльність суттєво постраждала внаслідок війни. Відібрані заявники за цією програмою можуть отримати фінансову допомогу у розмірі до $1500 на відновлення, розширення або започаткування присадибного чи фермерського господарства. 

За додатковою інформацією щодо участі в програмі можна звернутись за телефоном 0 800 332 590 або залишити запитання за посиланням.

Для довідки: Mercy Corps працює в Україні з початку повномасштабної війни в лютому 2022 року. Команда надає екстрену допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним всередині України, щоб вони могли задовольнити свої базові потреби виживання. У 2022 році Mercy Corps та його партнери охопили понад 1,38 млн людей в Україні та сусідніх країнах екстреною грошовою допомогою, продуктами харчування, психосоціальною підтримкою, інформаційними кампаніями та іншою невідкладною допомогою. 

Реалізовується за фінансової підтримки Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *