Свинину в лютому закуповували в середньому по 60 грн/кг

Середня ціна закупівлі свинини в лютому склала 60 грн/кг з ПДВ, що на 1,9%, або на 1,1 грн/кг з ПДВ вище за січневий показник.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Продовження негативної цінової динаміки роздрібних цін пов’язане з розсинхронізованістю із закупівельними. Так, інерційна зміна цін на полицях супермаркетів повніше відобразила здешевлення сировини, яке розпочалося ще у жовтні минулого року, та слугувала спробою заохочення споживача у «несезон». Хоча, за свідченнями постачальників торговельних мереж, це поки не призвело до істотної активізації продажів. Помітніших зрушень очікують із покращенням погодних умов», — пояснили аналітики.

Середня ціна кілограма охолодженої свинини у роздрібній торгівлі за підсумками лютого склала 190,8 грн/кг, що на 5,6 грн/кг, або 2,8% дешевше, ніж у січні. 

«Найпомітніше — на 8,5% проти середньої ціни минулого місяця — знизилися ціни на свинячий ошийок. Трохи менше зниження цін, але все ж вище за середнє, торкнулося тазостегнової частини і корейки, ціна яких просіла на 8,5 грн/кг (4,7% та 4% відповідно). Преміальніші вирізка та стейк, навпаки, демонструють більшу стійкість: ціни на ці м’ясні напівфабрикати у лютому послабилися на 1,6% та 1,4% порівняно з попереднім місяцем», — коментують в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *