Ринок свинини пожвавився перед святами

Котирування на ринку живця у кінці року підвищилися у відповідь на передсвяткове пожвавлення попиту.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«У передостанній тиждень року ціни на живець свиней забійних кондицій зросли на 2-4 грн/кг проти показників попереднього тижня, констатують вітчизняні виробники свинини. Більшість товарних партій цього тижня закуповували по 68-70 грн/кг, проте подекуди зустрічалися і нижчі ціни, зокрема на сході та заході. Середньозважена ціна закупівлі зупинилася на рівні 68,6 грн/кг, що на 3,9% вище за показник попереднього тижня», — констатують експерти.

Оцінки переробників щодо активності передсвяткової торгівлі неоднозначні: одні відзначають, що реалізація йде відносно рівно і пожвавлення попиту не спостерігається, інші відзначають обережну активізацію і передбачають, що в останній тиждень року пожвавлення роздрібної торгівлі буде відчутнішим.

«Незважаючи на неузгодженість настроїв переробників, виробники свинини зазначають, що, хоча передсвяткового ажіотажу наразі не спостерігають, реалізація попередньо замовлених партій протягом останніх кількох тижнів йде планово і без переносів, подекуди лунають запити на додаткові товарні партії», — додають в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *