KSG Agro переходить до нової стратегії: розвиватимуть мережецентричність

KSG Agro переходить до нової стратегії: розвиватимуть мережецентричність

Агрохолдинг KSG Agro у 2024 році реалізуватиме стратегію «мережецентричності».

Про це повідомляє пресслужба компанії.

За словами голови Ради директорів холдингу Сергія Касьянова, суть нової стратегії полягає в тому, аби у воєнний період використати принцип «мережецентричності», в основі якого — ефективна керованість в складних умовах та оптимальний розподіл ризиків.

«Ми вирішили перейти від однієї великої та вразливої локації до набагато безпечнішої та продуктивнішої «сітки», яка складається з різних локацій. Відповідно поголів’я свиней на головному майданчику на Дніпропетровщині ми потроху вирішили зменшувати, одночасно збільшуючи його на інших фермах. Першою такою фермою став комплекс у с. Новорайську Херсонської області. Вибір локації був не випадковий, він дозволив нам перейти від виробництва та постачання свинини до системних інвестицій, у тому числі й соціальних», — розповів Сергій Касьянов.

Разом із партнерами агрохолдинг реконструював свинокомплекс, який на сьогодні є чи не єдиним свиногосподарством у деокупованій Херсонській та сусідній із нею Миколаївській областях. На даний момент у Новорайську утримується 3 тис. свиноматок та вирощується щомісяця понад 6 тис. поросят, яких розподілять на відгодівлю по всій Україні.

Пілотним проєктом для нової бізнес-моделі стало підприємство у Хмельницькій області. Тут одночасно дорощуватимуть до 115 кг близько 8 тисяч 25-кілограмових поросят. Збільшення числа таких партнерських проєктів дозволить підтримувати тварин у більш безпечних умовах та кращому стані здоров’я, ніж на великому комплексі, зазначають в компанії.

«Такий формат бізнес-кооперації вже сподобався багатьом українським свинарям, оскільки його вигоди, пов’язані з диверсифікацією, зниженням витрат та ризиків цілком очевидні. Тим більше, що ми, окрім постачання поросят та кормів, надаємо повний консалтинговий супровід таких проєктів», —додав Сергій Касьянов.

Источник: www.latifundist.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *