Китай — найцікавіший ринок для українських експортерів м’яса

Китай є одним із найпривабливіших ринків для українських експортерів м’яса птиці, яловичини та свинини.

Про це йшлося під час засідання робочої групи з питань розвитку м’ясної галузі, повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

«Ми спеціально зустрілися з профільним асоціацями та представниками Держпродспоживслужби перед поїздкою української офіційної делегації до Китаю, де обговорюватимуться деталі співпраці в частині експорту нашого м’яса, зокрема свинини. Нам важливо обговорити всі деталі між учасниками ринку, щоб це питання було вирішене результативно», — зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Він констатував, що найбільша кількість заявок українських експортерів мʼяса на сьогоднішній день стосується саме китайського ринку. Через COVID, війну співпраця в частині експорту яловичини була призупинена. Нині відбувається певне потепління в торговельних відносинах між Україною та Китаєм, і список експортерів яловичини, свинини продовжує розширюватися. Також на порядку денному стоїть питання і щодо експорту м’яса птиці. 

«Наразі відбувся обмін ключовими питаннями із китайською митницею для підготовки двосторонніх зустрічей між країнами, які відбудуться найближчим часом», — уточнили у міністерстві.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *