Ціни на свинину відновили зростання

Останній тиждень зими приніс операторам вітчизняного ринку свинини відновлення закупівельних цін.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Зазначається, що торги минулої п’ятниці завершилися позитивним коливанням цін закупівлі: більшість товарних партій «розписали» на 2–3 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше. Так, хоча здебільшого живець закуповували по 57–58,5 грн/кг, епізодично траплялися ціни на рівні як 56 грн/кг, так до 60 грн/кг. Тож середньозважена ціна тяжіла до вищої позначки цінового діапазону, склавши 57,95 грн/кг — плюс 4,4% до показника попереднього тижня.

«Ще до фактичного початку торгів виробники свинини відзначили деяку активізацію заготівельників, адже серед тижня лунали запити на додаткові партії. Відповідне спостерігали і після завершення торгів, тож не всі змогли задовольнити свої сировинні потреби. Відгуки представників переробки про перебіг торгівлі наразі неоднозначні, проте більшість відзначає відносну сталість реалізації, хоча й сезонно млявий її перебіг», — додають в асоціації. 

Щодо очікуваної цінової динаміки, то оператори переважно орієнтуються на подальше відновлення котирувань, що відповідає їхній типовій поведінці на рубежі сезонів та очікуванням щодо незначного пожвавлення продажів на початку весни, яке озвучують деякі переробники.

«Плановість відвантажень попередньо замовлених партій без переносів і відмов, стандартні обсяги пропозиції від системних гравців ринку та епізодично менші від окремих з них мають надати потрібну підтримку котируванням напередодні передбачуваної активізації на початку березня», — прогнозують фахівці. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *