Ціни на свинину просіли: переробники вважають, що так буде й надалі

Ціни на свиней забійних кондицій у другій половині березня продемонстрували послаблення.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Під час попередніх торгів котирування на свинину живою масою скоригували на 2–3 грн/кг у бік пониження порівняно з минулим тижнем. Більшість товарних партій реалізували по 62–63 грн/кг. Хоча місцями звучали і дешевші цінові пропозиції, зокрема на тварин вищої маси, регіональні середні та середньозважена цінова позначка тяжіли до верхньої межі цінового діапазону, а зниження цін у середньому склало 4%», — уточнили фахівці. 

Зниження цін закупівлі більшість операторів аргументує слабшими і/чи неоднорідними продажами на тлі достатніх обсягів пропозиції живця. Хоча пропозиція тварин вищою масою (140+ кг) визначальної ролі на ринку та на обсягах сукупної пропозиції наразі не відіграє, представники переробки все ж констатують, що це створює додатковий тиск на ціни.

«Очікування операторів м’ясопереробної галузі щодо подальшої цінової динаміки схиляються або до подальшого зниження на 2–3 грн/кг, або до стабілізації котирувань. Останнє, на думку деяких заготівельників, дозволило б урівноваженіше пройти період до передвеликодньої підготовки», — підсумували в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *