Активний попит на свинину сприяє підвищенню закупівельних цін

Ціни на свиней живою масою продовжили підвищення в останні дні січня.

Про це повідомляє асоціація «Свинарі України».

«Під час останніх торгів січня позитивна цінова динаміка зберігалася: активний попит з боку як постійних, так і нових клієнтів, а також запити на додаткові партії серед тижня сприяли підвищенню закупівельних цін до 65-66 грн/кг. Хоча епізодично звучать як вищі, так і нижчі ціни, більшість товарних парій закуповують у межах згаданого діапазону. Середньозважена ринкова позначка цього тижня становить 65,7 грн/кг, що на 9,2% вище, ніж попереднього», — уточнюють аналітики. 

Заготівельники відзначають, що на відміну від початку місяця ринкова пропозиція кондиційних тварин помітно менша, тож не всі змогли закупити бажані обсяги.

«Щодо перебігу реалізації, то попри те, що деякі оператори відчули посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини та негативне коливання обсягів замовлень, більшість із них відзначає, що торгівля йде планово та відповідає сезонним тенденціям. Частина заготівельників висловлює побажання щодо стабілізації цін заготівлі, проте решта не очікує такого розвитку подій вже на початку лютого, тож передбачає подальше відновлення цін», — підсумували в асоціації. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *