Зерно з України: Судан отримав черговий гуманітарний вантаж

В Судан прибула чергова партія пшениці з України в рамках гуманітарної ініціативи «Зерно з України». Її вистачить для одного мільйона постраждалих від конфлікту людей у Судані протягом одного місяця.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на wfp.org.

Операційні витрати в розмірі 15 мільйонів євро на доставку вантажу покрило Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини. Це включає витрати на транспортування пшениці з України до Судану та реалізацію та розповсюдження всередині країни серед потребуючих.

«Гуманітарна ситуація в Судані є катастрофічною, але ми повинні діяти зараз, щоб не дати їй вийти з-під контролю», — сказав Едді Роу, регіональний директор Всесвітньої продовольчої програми у Судані. «ВПП працює над тим, щоб якомога швидше отримати продовольчу допомогу сім’ям, які її потребують».

7600 тонн пшеничного борошна буде надано сім’ям, багато з яких покинули свої домівки через бойові дії та щодня намагаються задовольнити свої потреби в їжі. Ця пожертва надійшла в критичний момент кризи голоду в Судані, оскільки бойові дії продовжують поширюватися напередодні неврожайного сезону в травні, коли їжі зазвичай стає менше, а голод зростає.

«Це пожертвування дозволить ВПП підтримати людей, життя яких повністю перевернула війна. Ми глибоко вдячні Україні та Німеччині за підтримку суданського народу в його найбільшу хвилину біди», – сказав Роу.

ВПП попереджає про загрозливу катастрофу голоду з наближенням неврожайного сезону, якщо цивільні не отримають продовольчої допомоги. Зараз майже 18 мільйонів людей стикаються з гострою нестачею продовольства в Судані, з яких майже 5 мільйонів перебувають у стані надзвичайного рівня голоду (IPC4). З початку конфлікту у квітні минулого року Всесвітня продовольча програма вже надала екстрену продовольчу та харчову підтримку приблизно 7 мільйонам людей, але потреби продовжують зростати.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *