Зерно з окупованих полів рашисти везуть відразу до Криму

На окупованій частині Запорізької області активно ведеться збирання врожаю. Більшу частину зернових одразу ж вивозять до Криму. Вантажні автосклади йдуть через Мелітополь і об’їзною. За свідченням селян, у окремих фермерських господарствах урожай вивозять прямо з полів, минаючи ток і ангари.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на РІА-Південь.

Примітно, що всіх фермерів окупанти змусили перереєструвати свої господарства на російську систему. В іншому разі погрожували відібрати землі, спецтехніку та інвентар, передавши все це майно в управління своїм людям або з-поміж місцевих, лояльних до «русского міра», або кримчанам і представникам лднр, росії.

«Рашисти поставили жителів окупованого півдня в безвихідне становище: вже другий рік змушують або продавати зерно за безцінь, або забирають зерно просто так. Вести аграрний бізнес на ТОТ можна тільки після реєстрації за російським законодавством. Усі дані про зібраний урожай треба заносити в державну електронну систему, через яку росіяни можуть контролювати кожен кілограм зерна», – зазначає в інтерв’ю Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Тепер фермери розуміють, що реєстрація стала, свого роду, пасткою від окупантів.

«Сьогодні після збирання врожаю з поля все зерно змушують здавати в так звану державну зернову компанію. Ціна за тонну пшениці грабіжницька: обіцяють 3000 рублів, проте на практиці дають 2000 рублів. І не одразу. Зерно потрібно здати спочатку, а от гроші обіцяють через 2-3 місяці і то не факт, що дадуть. Тим, хто вирішить продати своє зерно за вищою ціною приватнику, погрожують податковими арештами. Бо ми зареєстровані в російській системі. Кажуть, що за несплату податків просто посадять. А по зомбо-ящику крутять цілодобово рекламу про рекордний урожай зерна в Росії. Але про те, що цей рекордний урожай за рахунок захоплених територій України жодного слова», – каже фермер з-під Токмака, розташованого по сусідству з Мелітопольським районом.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *