Уряд України надіслав Польщі та Єврокомісії пропозиції, як розблокувати кордон

Уряд України надіслав Польщі та Єврокомісії пропозиції, як розблокувати кордон

Уряд України підготував пропозиції, як вирішити проблему на кордоні з Польщею, і передав їх Європейській комісії та польським колегам, розповів Президент Володимир Зеленський, виступаючи на форумі «Зроблено в Україні».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Уряд України підготував пропозиції, як вирішити проблему на кордоні з Польщею. І пропозиції були передані Єврокомісії, колегам з Польщі. Нам треба зробити все, щоб ситуація була вирішена, вирішена спокійно, прагматично, і щоб відповідні пропозиції запрацювали», – сказав Президент.

Він висловив вдячність українським аграріям і українському бізнесу за розуміння усіх наявних викликів і за «дуже достойну поведінку на кордоні України».

Раніше Зеленський доручив уряду до 24 лютого бути на кордоні з Польщею, щоб розв’язати питання блокування. Він також запросив приїхати на кордон главу польського уряду Дональда Туска та президента Польщі Анджея Дуду – підтримати цей діалог.

Водночас Туск заявив, що зустріч урядів України і Польщі відбудеться 28 березня у Варшаві, а до цього часу обидві країни працюватимуть на технічному рівні, аби розв’язати економічні проблеми.

Тією чи іншою мірою блокада польсько-українського кордону, з невеликими перервами, триває від початку листопада минулого року. У ній брали участь, крім фермерів, також перевізники.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *