Укрзалізниця збільшила перевезення зернових у листопаді

У листопаді поточного року Укрзалізниця збільшила у порівнянні з жовтнем обсяги вантажних перевезень на 4% до 14 млн т, що на 33,8% перевищило показник листопада 2022 р та стало рекордним значенням з початку повномасштабного вторгнення рф.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на graintrade.

Левову частку перевезень у листопаді традиційно склали зернові вантажі, обсяг яких виріс у порівнянні з листопадом 2022 р на 13% до 3 млн т. Серед експортних перевезень зернові вантажі також стали лідерами з часткою 2,4 млн т, що перевищує показник жовтня 2023 р на 40,4%, а листопада 2022 р – на 13%.

«Кілька місяців триває позитивна динаміка, яка дозволила досягнути рекордного показника перевезень з початку повномасштабного вторгнення рф. Важливо, що збільшилися не лише внутрішні перевезення, але й експортні, а це критично важливо для країни. Робота морського коридору сприяє нарощуванню експорту зерна», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Перевезення зернових вантажів у напрямку морських портів виросли у порівнянні з жовтнем в 1,7 раз до 1,7 млн т, тоді як перевезення через прикордонні переходи скоротилися на 4,2% до 0,72 млн т.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *