Українські фермери частіше віддають перевагу озимому ріпаку від Corteva Agriscience

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience звітує про зростання продажів насіння озимого ріпаку у третьому кварталі 2023 року на 75% відносно третього кварталу минулого року. Це суттєво перевищує загальне зростання ринку на 15% та свідчить про високий рівень довіри до насіння високоякісної генетики бренду Pioneer®.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Значне зростання обумовлене злагодженою роботою команди, яка зосереджена на комплексній агрономічній підтримці фермерів по всій території України, а також високим попитом завдяки наявним програмам лояльності, які відкривають фермерами ширший доступ до інновацій навіть в умовах повномасштабної війни. Так, компанія є партнером ініціативи Фонду Говарда Г. Баффета, в рамках якої малі українські сільгоспвиробники з потерпілих територій отримали додаткове насіння для проведення посівної. Використання інноваційних гібридів озимого ріпаку бренду Pioneer® забезпечує їм стабільний врожай в різних кліматичних умовах та захищає рослини від прогресуючих захворювань.

Також в звітному кварталі 2023 року на 49% зросли продажі засобів захисту рослин від Corteva відносно аналогічного періоду в 2022 році. Це обумовлено наявністю широкої лінійки продукції, яку постійно вдосконалюють науковці компанії, роблячи засоби захисту більш ефективними та толерантними до довкілля, адаптивними до природно-кліматичних умови та потреб фермерів.

Забезпечення доступу до новітніх та передових продуктів відображає наміри компанії сприяти підвищенню продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів, що було відображено у спільній декларації між Corteva Agriscience і Міністерством аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

«Вже другий рік повномасштабної війни ми в Corteva працюємо з українськими фермерами пліч-о-пліч, підтримуючи їх у вирішенні проблем та викликів, перед якими вони опинилися в ці складні часи. Ми надаємо всебічний агрономічний сервіс та пропонуємо нові рішення, за допомогою яких фермери отримують відмінний результат, і пишаємося тим, що є надійним партнером для українських аграріїв заради продовольчої безпеки. Фермери обирають продукти Corteva, ми залишаємося тільки з Україною і разом працюємо заради Перемоги», – зазначив Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні. 

За 9 місяців 2023 року компанія звітувала зростання глобальних чистих продажів насіння на 7%, а органічних продажів на 9%, порівняно з 9 місяцями 2022 року. До кінця року компанія очікує чистий обсяг продажів від 17,0 до 17,3 млрд доларів США. Операційна EBITDA очікується в діапазоні від 2,5 до 2,7 млрд доларів США. Corteva з початку повномасштабної війни заявила про вихід з ринків росії та білорусі та всебічно підтримує Україну, спрямувавши на різні благодійні та гуманітарні активності понад $2 млн.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *