Украина имеет все шансы стать лидером по выращиванию улиток в Европе

На сьогодні в України є всі шанси зайняти лідируючі позиції з вирощування равликів в Європі.

Про це наголосив президент Асоціації равлиководів України ProSnail Кирило Олійник.

«В України є всі шанси стати лідером з вирощування равликів в Європі. Ми маємо для цього все: сприятливий клімат, працьовитих людей та родючі землі. І як показав форум, дуже багато людей в Україні зацікавлені в розвитку цієї справи. Та завдяки таким подіям равликовий бізнес стає доступним та відкритим. А сучасний підхід та оптимізація дадуть гарний результат для виробників», — відмітив Кирило Олійник.

В свою чергу Юлія Настасівна, директор експортної компанії наголосила, що налагодження збуту равликів в Європу дає можливість фермерам мати впевненість в продажу власного урожаю та отриманні прибутку.

«Запропоноване фермерам підписання договорів на викуп равлика, ще на етапі закладки поля, дає можливість завчасно спланувати всі процеси і отримати прогнозований прибуток», — відмітила Юлія Настасівна.

«Асоціація Равлиководи України ProSnail і надалі планує сприяти розвитку не тільки вирощування та експорту равлика, а й підвищенню культури споживання равликів в Україні, бо це не тільки смачно, а й дуже корисно — підкреслила Тетяна Шевченко, виконавчий директор Асоціації.

Джерело: Agravery.com

Источник: www.agroreview.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *