У Польщі стурбовані імпортом української агропродукції

Польські фермери стурбовані українським сільськогосподарським імпортом, заявив у понеділок міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секельські під час відеоконференції з єврокомісаром Валдісом Домбровським. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на interfax.

За словами офіційного представника ЄС Олофа Гілла, на переговорах обговорювали поточний стан підтримки України з боку ЄС, включно із заходами, пов’язаними з торгівлею. Пан Секерський підтвердив, що Польща підтримує Україну на всіх рівнях, висловивши водночас стурбованість польських фермерів з приводу українського сільськогосподарського імпорту. 

«Єврокомісар нагадав про висновки ЄС у жовтні та грудні, під час яких країни-члени зобов’язалися й надалі надавати потужну політичну та економічну підтримку Україні доти, доки це необхідно», – сказав Гілл.

Він додав, що Секерський підтвердив, що регулярні двосторонні контакти між новим урядом Польщі та владою України тривають і будуть продовжені.

Обидві сторони домовилися продовжувати конструктивну співпрацю та обмінюватися інформацією про розвиток ринку, зокрема в контексті пропозиції комісії щодо відновлення автономних торговельних заходів. Комісія і Польща зобов’язалися продовжувати тісну та інтенсивну співпрацю з цих питань, зокрема в межах Спільної координаційної платформи для України, додав представник Єврокомісії.

«Європейська комісія продовжить підтримувати українську економіку, пам’ятаючи водночас про побоювання польських фермерів, пов’язані з надмірним імпортом», – написав у мережі X віцепрезидент комісії Валдіс Домбровскіс після зустрічі з польським аграрним міністром, на якій обговорювали питання про намір Європейської комісії продовжити безмитну торгівлю з Україною до червня наступного року.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *