Волинські фермери після збору ячменю сіятимуть гречку

Через весняну повінь та підтоплення сільськогосподарських земель посівна на Волині розпочалася пізніше, відтак і жнивують із запізненням, – розповів керівник відділу рослинництва обласного управління агропромислового розвитку Олександр Книш.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

На полях поблизу села Словатичі Луцького району фермер Ігор Павлович збирає урожай озимого ячменю. Посіяв його на площі 300 гектарів.

На полях працюють півтора десятка людей, шість зернозбиральних комбайнів, а на обробітку ґрунту – трактор розпушує землю перед посівом гречки.

Фермер каже, що урожай цього року буде менший, ніж минулого, бо 20 % земель були підтоплені й озимий ячмінь не виріс. Після збору озимого ячменю, сіятимуть гречку.

«Зараз приступили до посіву гречки, як компенсатора, щоб не спрацювати в мінуса. Тому надіємося, що якщо не буде ранніх приморозків у вересні, то вже 15 жовтня з цих полів будемо збирати гречку», – розповідає фермер.

За словами Олександра Книша, керівника відділу рослинництва обласного управління агропромислового розвитку, жнивна кампанія на Волині триватиме півтора місяця.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *