Виробники змушені знижувати ціни на капусту

Низький попит та надлишок пропозиції на білокачанну капусту змушує українських фермерів знижувати відпускні ціни на цю продукцію. При цьому покупці нерідко залишаються незадоволені якістю продукції, оскільки сьогодні значну частку пропозиції на ринку становить некондиційна продукція.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Наразі ціна білокачанної капусти озвучується виробниками в межах 4-6 грн/кг, що в середньому на 22% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами учасників ринку, наразі попит на цю продукцію доволі низький: реалізовувати її господарствам вдається, в основному, за укладеними раніше договорами. Водночас фермери продовжують активно прибирати капусту пізніх сортів, унаслідок чого пропозиція на ринку збільшується, що тільки погіршує ситуацію в цьому сегменті.

Зазначимо, що сьогодні оптова ціна на білокачанну капусту на українському ринку вже в середньому на 46% нижча, ніж на початку жовтня минулого року. При цьому, ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті, оскільки обсяги капусти на ринку помітно перевищують попит на неї.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *