Ветерани можуть отримати до 1 млн грн на розвиток харчового бізнесу

Уряд разом з Ощадбанком запустив програму надання грантів для підтримки ветеранського бізнесу. Ініціатива дає можливість учасникам та учасницям бойових дій, а також їх подружжям отримати фінансову підтримку для розвитку свого бізнесу або масштабування існуючого, в тому числі бізнесу з виробництва харчових продуктів. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на newfood.

Гранти можна використовувати на оплату оренди, закупівлю сировини, обладнання, матеріалів, ліцензійного програмного забезпечення та реклами. Програма надає три види грантів залежно від потреб бізнесу:

 • Гранти до 250 тис. грн – виключно для ветеранів.
 • Гранти до 500 тис. грн – як для ветеранів, так і для подружжя учасників бойових дій.
 • Гранти до 1 млн грн можуть отримати лише ветерани, які працюють як фізичні особи-підприємці протягом не менше ніж 3 років.
 • У разі отримання гранту у розмірі 500 тис. або 1 млн грн необхідно забезпечити співфінансування, де держава покриває 70% вартості проєкту, а отримувач – решту 30%. 

  Однією з обов’язкових умов надання гранту є створення від 1 до 4 робочих місць залежно від типу підтримки. Уряд очікує, що переважна більшість працівників таких підприємств будуть побратими ветеранів.

  Рішення про надання гранту буде прийматися Державним центром зайнятості після отримання інформації від Ощадбанку та перевірки репутації та достовірності даних у заяві. Також регіональний центр зайнятості проведе співбесіду з отримувачем, результат якої також буде враховано при прийнятті рішення.

  Отримувачі грантів матимуть можливість пройти безкоштовне навчання з підприємництва та отримати консультації в регіональних центрах зайнятості.

  Для участі у програмі єРобота необхідно заповнити заяву та завантажити бізнес-план на порталі Дія.

  Джерело: propozitsiya.com

  Один коментар

  1. Я із задоволенням поділюся з вами відгуком про ворожку Марію, яка допомогла моєму чоловікові подолати фінансову кризу і повернути свій бізнес на шлях успіху. Її інтуїція, мудрість і професіоналізм надали нам неймовірну підтримку у важкі часи.

   Коли мій чоловік зіткнувся із серйозними проблемами в бізнесі, ми були відчайдушними і не знали, куди звернутися. Саме тоді ми почули про Марію від кількох довірених друзів. Ми вирішили спробувати і проконсультуватися з нею, і це стало одним із найкращих рішень, які ми могли прийняти.

   Від самого початку Марія виявила щирий інтерес до нашої ситуації та прислухалася до наших занепокоєнь. Її здатність зрозуміти і побачити глибину проблеми була вражаючою. Вона провела детальний аналіз ситуації, використовуючи свої навички ворожіння, і дала нам цінні поради, які ми ніколи не забудемо.

   Марія запропонувала нам не тільки конкретні дії, які потрібно зробити, а й надихнула нас внутрішньою впевненістю та оптимізмом. Її слова були стимулом для нашої мужності та рішучості, щоб впоратися з усіма труднощами, які стояли перед нами.

   Через деякий час ми почали бачити результати наших дій. Наш бізнес почав поступово відновлюватися, і ми знову відчули впевненість у своїх силах. Марія справжня професіоналка, і її інтуїтивні підказки допомогли нам подолати всі труднощі на шляху до успіху.

   Крім того, я хотів би зазначити, що Марія надала нам не тільки допомогу у фінансових аспектах, а й психологічну підтримку. Її здатність проникнути в суть проблеми і нашого емоційного стану допомогла нам зберегти спокій і віру в себе.

   Загалом, я щиро рекомендую Марію як ворожку, яка не тільки допоможе вам вирішити поточні проблеми, а й надихне вас на подальший успіх. Її талант і досвід допомогли нам вийти з фінансової кризи і знову запалити вогонь підприємництва. Ми вдячні їй за її допомогу і з нетерпінням чекаємо можливості знову звернутися до неї в майбутньому.
   Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *