В Україні знову дорожчають тепличні огірки

Підвищення ціни на тепличні огірки учасники ринку пов’язують з активізацією попиту на тлі відносно низької пропозиції цієї продукції. Нагадаємо, друга половина цього тижня відзначена помітним підвищенням активності оптових компаній щодо тепличного огірка, тоді як вибірка цієї культури в українських тепличних комбінатах залишається мінімальною.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Сьогодні тепличний огірок надходить у продаж по 90-120 грн/кг, а це в середньому на 24% дорожче, ніж тижнем раніше.

Що стосується прогнозів, то самі імпортери вважають, що огірок буде і далі дорожчати, при цьому зростання цін триватиме, як мінімум, до кінця лютого. Підставою для таких припущень слугує той факт, що поки що в імпортної продукції практично немає конкурентів на українському ринку.

Читайте також: На Волині ростуть ціни на картоплю.

Іншими словами, сезон продажів у більшій частині українських тепличних комбінатів ще не почався. При цьому місцева продукція коштуватиме дещо дорожче за імпортну насамперед через вищу собівартість, адже витрати на опалення українських тепличних комбінатів істотно зросли.

Зазначимо, що роком раніше тепличний огірок в Україні пропонувався до продажу в середньому на 38% дешевше, ніж сьогодні.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *