В протестах на кордоні з Польщею присутній російський слід, – Володимир Балін

Російський слід присутній у протестах, які відбуваються на кордонах з Польщею. Про це, зокрема, свідчить підтримка блокади з боку польської партії «Конфедерація», яка є відверто проросійською, а також факти затримання агентів кремля, які були серед протестувальників, вважає віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

«Я знаю, що партія «Конфедерація» підтримувала ці страйки і в 2022-му, і в 2023-му році, і цьогоріч. А партія «Конфедерація» – це відверто проросійська і відверто антиукраїнська партія. Тому я впевнений в тому, що російський слід в цих страйках також присутній. Більше того, вже є офіційне повідомлення, що деякі страйкарі затримані польською стороною за те, що це не аграрії, а саме агенти кремля», – пояснив віцепрезидент Асоціації.

Володимир Балін також висловив думку, що блокада кордонів з Польщею не припинятиметься ще до квітня цього року.

«На жаль, за інсайдерською інформацією, фактично до місцевих виборів, які відбудуться у квітні в Польщі в два етапи, блокування, скоріш за все, не зніметься. Більше того, з п’ятниці, з 1 березня до цього блокування приєднуються перевізники», – повідомив Володимир Балін.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *