В Ізмаїльському порту побудують нові зернові склади

В Ізмаїльському порту з’являться нові зернові склади, які побудує швейцарська компанія Harvest Commodities. Це стане важливим кроком для розвитку української зернової індустрії, незважаючи на війну.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на biz.censor.net.

Нільс Троост, представник інвестора, заявив, що їхня компанія вирішила інвестувати в будівництво цих складів, щоб полегшити експорт зерна з цього порту. Він підкреслив, що це не лише створить нові робочі місця, а й дозволить забезпечити іноземні країни зерном, включаючи країни Африки.

Попри складну ситуацію та воєнні дії, зерно з України залишається важливим ресурсом для багатьох країн. Ініціатива «Зерно з України» стала однією з найуспішніших історій 2023 року, завдяки співпраці військових, урядових установ та іноземних інвесторів.

Нільс Троост підкреслив, що вони вірять в цей проєкт і вже співпрацюють з українськими партнерами. Їхні судна вже успішно доставили на світові ринки понад 110 тисяч тонн зерна з Одеського порту в межах Black Sea Grain Initiative у серпні 2023 року. Загалом, з 2021 року компанія експортувала понад 350 тисяч тонн українського зерна до різних країн світу.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *